20 Haziran 2011 Pazartesi

2010-2011 Eğitim Öğretim Yılı Tiyatro Kulübü Yıl Sonu Raporu.

  …………………………… İLKÖĞRETİM OKULU MÜDÜRLÜĞÜNE   KONU: 2010-2011 Eğitim Öğretim Yılı Tiyatro Kulübü Yıl Sonu  Raporu. 

            2010-2011 Eğitim öğretim yılında, Tiyatro Kulübü olarak, Tiyatro Kulübü Yıllık Çalışma Programına uygun çalışmalar yapılmıştır. Yapılan çalışmalar aşağıda listelenmiştir.Bilgilerinize arz ederim.

EYLÜL: Kulüp Genel Kurulu toplandı. Kulübün amaçları ve çalışma şekli tanıtıldı. 

EKİM: Kulüp temsilciliği için seçim yapıldı.. Eğitici Kulüp iç yönetmelik taslağı ve yıllık çalışma taslağı. Kulüp panosunun hazırlanması ve sorumlu öğrencilerin seçildi. Toplum hizmeti ile alakalı olan yönetmelik hakkında  bilgi verildi.

KASIM: Okul duvar gazetesine “Atatürk Haftası” ile ilgili yazı ve resimler asıldı. Okulumuzu güzelleştirmek adına çevre temizliği yapıldı. Devlet Tiyatrosunda sergilenecek oyunların duyuruları yapıldı.
ARALIK: Tiyatronun önemi ile ilgili yazılar duvar gazetesine  asıldı. Belirli gün ve haftalarda oynanacak oyunlar seçildi. Tiyatro konulu resim ve şiir yarışması düzenlendi. 

OCAK: 1.Dönem faaliyetleri değerlendirildi.Tiyatro ve çocuk konulu yazı ve resimler panoya asıldı. Sınıf ve okul kitaplığının düzenlenmesi konulu toplum hizmeti yapıldı.

ŞUBAT: Tiyatro çalışmalarına başlandı. Tiyatro Kulübü olarak bir tiyatro izlenilmesi ve sınıfındaki  arkadaşlarına anlatılması konulu toplum hizmeti çalışması yapıldı.

MART: 27 Mart Dünya Tiyatro Günü dolayısıyla panoya yazı ve resimler asıldı. Yeşilay Haftası ile ilgili şiir,yazı veya resimler kulüp panosunda sergilendi. Dünya Tiyatro Günü etkinlikleri yapıldı.
NİSAN: 23 Nisan etkinliklerine yazı,resim,afişlerle katılım sağlandı. ’Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’’ konulu fotoğrafları kulüp panosunda sergilendi. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı için ‘’Tutumlu Çocuk’’ isimli  tiyatro hazırlandı.

MAYIS: Anneler günü etkinlikleri yapıldı. Anneler Günü ile ilgili şiirler panoda sergilendi. 

HAZİRAN:Tüm yılın değerlendirmesi yapılarak Tiyatro Kulübü Yıl Sonu Faaliyet Raporu hazırlandı.

        ………………..                                                    ………………………..                                      …………………..

Kulüp Danışman Öğrt                                 Sosyal Etk. Kurul Bşk.                                  Okul Müdürü


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder